BĘDZIESZ CZĘŚCIĄ MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW TURYSTYCZNYCH

Warsaw TT jest największym tego typu wydarzeniem w Polsce, w którym udział wezmą wystawcy z Polski i z zagranicy. Targi wyróżnia dostępność ogromnej, największej w Polsce powierzchni wystawienniczej, dającej wystawcom najlepsze, bo wręcz nieograniczone możliwości prezentacji swojej oferty.

ZAPREZENTUJESZ SWOJE PRODUKTY I USŁUGI TYSIĄCOM KONSUMENTÓW

Podczas ostatniej edycji targi gościły ponad 20000 odwiedzających z kraju i zagranicy. Biorąc udział w targach, w charakterze wystawcy, masz aż trzy targowe dni na pokazanie im swoich produktów i usług. A to nie wszystko, dzięki szerokiej kampanii promocyjnej oraz dużemu zainteresowaniu mediów twoja marka dotrze także do setek tysięcy ludzi w Polsce i zagranicą.

ZDOBĘDZIESZ CENNĄ WIEDZĘ I POZNASZ NOWOŚCI RYNKU

W biznesie nie możesz pozwolić sobie na stanie w miejscu. Podczas szkoleń, seminariów i konferencji branżowych zdobędziesz cenną wiedzę, którą będziesz mógł wykorzystać w praktyce, a odwiedzając nasze targi odkryjesz najnowsze rozwiązania sprzętowe i produktowe.

NAWIĄŻESZ CENNE KONTAKTY BIZNESOWE

Podczas TT Warsaw przeprowadzisz rozmowy i zbudujesz cenne relacje biznesowe, które zaowocują nowymi kontraktami. Targi to jedyna taka okazja by nie tylko zbudować bazę nowych klientów, ale także by usłyszeć o ich potrzebach, co pozwoli na jeszcze lepsze dopasowanie oferty do oczekiwań odbiorców, co w efekcie wpłynie na zwiększenie zysków firmy.

DOŁĄCZ DO WYSTAWCÓW

Zarezerwuj najlepsze miejsce wystawiennicze dla Twojej firmy i zagwarantuj sobie skuteczne dotarcie do grupy docelowej!

Zarezerwuj stoisko

Dedykowana zabudowa targowa

Sprawdź ofertę indywidualnej zabudowy targowej, którą oferuje Ptak Warsaw Expo. Skorzystaj ze sprawdzonej oferty zgodnej z najnowszymi trendami w preferencyjnej cenie.

Zobacz więcej

Dodatkowa oferta marketingowa dla wystawców

Sprawdź dodatkową ofertę marketingową dla wystawców, którą oferuje Ptak Warsaw Expo.

Zobacz więcej

Profil odwiedzającego

  • Właściciele i menedżerowie biur podróży
  • Touroperatorzy
  • Przewodnicy
  • Klienci indywidualni
  • Agenci turystyczni
  • Właściciele i managerowie firm spoza branży
  • HR Managerowie