Kamila i Paweł Florczak z bloga podróżniczego Ready for Boarding www.readyforboarding.pl podróżują z trójką dzieci po świecie i pokazują miejsca, które zainspirują każdego do bliższych i dalszych podróży.

Z dziećmi odwiedzili m.in. Chiny, Meksyk, Stany Zjednoczone, Maroko, Singapur, Wyspy Owcze, Azory i wiele więcej ciekawych miejsc zarówno w Polsce jak i za granicą. Autorzy książek i poradników m.in. „Łódzkie dla każdego” i „104 atrakcje dla dzieci. Polska z pomysłem” oraz wielu ebooków, w tym serii „Rodzinne podróżowanie”.

O swoich podróżach po Stanach Zjednoczonych, a także po Polsce opowiedzą podczas prelekcji, w sobote 25 listopada.

Podczas swojej prelekcji „Zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych – jak zaplanować podróż i co warto zobaczyć na miejscu?” zabiorą nas na swoją wyprawę po zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Zobaczymy co ciekawego można zobaczyć w Kalifornii, Arizonie, Utah czy Nevadzie. Od słynnego Las Vegas, przez San Francisco i Los Angeles, po przepiękne i niesamowite Parki Narodowe z Wielkim Kanionem i Yellowstone na czele. A to wszystko z trójką dzieci. Można? Można! Zapraszamy serdecznie!

Natomiast podczas prelekcji pt. „Nasze top 10 miejsc w Polsce na spędzenie wolnego czasu z dzieckiem” opowiedzą o najlepszych ich zdaniem miejscach w Polsce na spędzenie wolnego czasu całą rodziną.

Zapraszamy serdecznie!