KONTAKT

MT Targi Polska SA
ul. Jordanowska 12
04-204 Warszawa
tel. + 48 22 529 39 00, 529 39 50
www.mttargi.pl

Zarezerwuj stoisko:
Renata Frydrykiewicz
Koordynator projektu
tel: +48 22 529 39 18
e-mail: rfrydrykiewicz@mttargi.pl

Sylwia Opala
Specjalista ds. sprzedaży
tel.: +48 22 529 39 86
kom.: +48 606 601 297
e-mail: sopala@mttargi.pl

Adriana Ziemka
Specjalista ds. sprzedaży
tel.: +48 22 529 39 91
kom.:+ 48 604 542 442
e-mail: aziemka@mttargi.pl


Marketing
Anna Czetyrkowska
Specjalista ds marketingu

tel.: +48 22 529 39 66
e-mail: aczetyrkowska@mttargi.pl

PR
Maciej Parol, AVENEW.MEDIA
maciej@avenew.media, tel. 666 123 950

Ewa Prochowicz, Dyrektor marketingu i PR, MT Targi Polska,
eprochowicz@mttargi.pl, tel. +48 22 529 39 26

LOKALIZACJA 25. JUBILEUSZOWEJ EDYCJI TARGÓW TT WARSAW

pkin

                                          Pałac Kultury i Nauki 
                                                 Pl. Defilad 1
                                            00-901 Warszawa