ZABUDOWA

ZABUDOWA INDYWIDUALNA

Od wielu lat współpracujemy z firmami wykonującymi zabudowę indywidualną dla naszych klientów. Z prawdziwą przyjemnością możemy polecić Państwu usługi tych firm. Efekty ich działań są zauważalne i wymierne, a obsługa miła i fachowa.

 

Zachęcamy do kontaktu.

ERGOEXPO Polska Sp. z o.o.ergo_logo_square
Niezależnie od tego, czy chcesz zaprezentować produkty swojej firmy, poszerzyć branżowe kontakty, czy też po prostu utrwalić wizerunek, chcemy Ci towarzyszyć. Zajmujemy się projektowaniem i budową stoisk wystawienniczych (autorskich, systemowych, mobilnych). Budujemy również wyspy handlowe (punkty sprzedaży, standy, prezentery) oraz wnętrza komercyjne (salony sprzedaży, wystawy, showroomy, ekspozycje zewnętrzne). Nasze stoiska są tak zróżnicowane jak klienci , dla których są tworzone. Od indywidualnego projektu, poprzez profesjonalną budowę, nadzór techniczny, pomoc przy załatwianiu formalności targowych, aż po demontaż – pragniemy uczestniczyć w każdej Twojej targowej przygodzie.
www.ergoexpo.pl
Monika Rysiowska Skylight, p. XIV, ul. Złota 59, 00-120 Warszawa
tel. 796 626494
mrysiowska@ergoexpo.pl

 

Pracownia Sztuk Plastycznych Sp. z o.o.psp_logo_square
Pracownia Sztuk Plastycznych Sp. z o.o. jest profesjonalną firmą wystawienniczą działającą nie tylko na rynkach krajowych, ale także międzynarodowych od 1949 roku. Corocznie kompleksowo realizujemy zabudowę targową, jako Generalny Wykonawca, dla kilkudziesięciu Firm. Nasz potencjał to możliwość wykonania jednorazowej zabudowy 5000 m2 powierzchni. Naszą specjalnością są „stoiska pod klucz”. Oferujemy oryginalne nowoczesne stelaże w systemie oktagonalnym, w dowolnej konfiguracji kolorystycznej. Stosowane przez nas stelaże umożliwiają wykonanie dowolnych form ekspozycyjnych: witryn szklanych, gablot, akcentów wysokościowych, lad, form łukowych i wielokątnych. Realizujemy stoiska według projektów opracowanych przez naszych specjalistów (architektura i grafika, projekty branżowe), lub dostarczonych przez Klienta. Na specjalne życzenie projektujemy i wykonujemy stoiska niekonwencjonalne, a także zapewniamy komplet usług towarzyszących targom. Naszą ambicją stało się utrwalanie zasady, że atrakcyjna forma ekspozycji winna pociągać za sobą prestiżowy i komercyjny sukces prezentowanej Firmy.
www.psp.com.pl
Jolanta Sujecka ul. Rzymska 13/19 lok.2, 03-976 Warszawa
tel. 022 617 41 91 wew.107
jsujecka@psp.com.pl

 

OMDEXPO SP. J.omd_logo_square_360
Firma OMDEXPO SP. J. specjalizuje się w projektowaniu i realizacji stoisk targowych, stoisk w galeriach handlowych, wysp sprzedażowych oraz salonów sprzedaży w kraju i za granicą. Naszym Klientom proponujemy usługi graficzne i multimedialne w ramach tworzenia reklamy. Posiadamy także możliwość wypożyczania mebli na potrzeby targów, wystaw lub innych prezentacji.
www.omdexpo.pl
Beata Trawińska ul.Tużycka 8 lok. 6, 02-683 Warszawa
tel. 501 080 708
beata@omdexpo.pl